září ve školce

Zdravíme všechny naše věrné čtenáře v novém školním roce!

Je tady září a my jsme zpět. Opět si budete moci každý měsíc prohlédnout obrázky z dění v naší školce a přečíst si, čemu jsme se věnovali celý měsíc.

Jako každé září jsme se seznamovali s novými dětmi, nové děti se seznamovaly se školkou a novými kamarády. Musíme říct, že naši noví kamarádi si celkem rychle zvykli na to, jak to u nás chodí. Na obrázcích vidíte, jak objevujeme společně hračky a to nejen ve školce, ale také na zahrádce. Učíme se chodit na procházky a samostatně stolovat, ale také zpívat písničky, tančit a malovat barvami. Chceme, aby nám tu společně bylo hezky.

Na úvod školního roku k nám dorazilo divadlo KRAB s pohádkou Tučňákův výlet, které udělalo radost malým i velkým. No a poslední den v měsíci jsme si všichni užili pořádnou divočinu s Petrem Havlanem, který přijel s hromadou bubnů a bubínků. Všichni tančili, bubnovali, křičeli a křepčili. Moc jsme si to užili.

Těšíme se, co nám přinese nový měsíc a dáme vám o tom zase vědět.