říjen

Přejeme pěkný den ze školky!

Jste zvědaví, co všechno jsme v říjnu ve školce zažili? No, nebylo toho málo, počasí nám přálo.

Tak jsme pro naše příbuzné uspořádali odpoledne na školní zahradě. Tématem bylo Bramborobraní - s bramborami jsme kouleli, házeli, tvořili. Společně jsme rodičům připravili bramborový salát, takže k pečeným špekáčkům jsme všem nabídli skvělou přílohu. Bramborové tvoření jsme vystavili na zahradě a ještě pár týdnů poté si ho kolemjdoucí mohli prohlížet.

Také jsme si užili projektový den, kde jsme společně zkoušeli stavět vysoké mrakodrapy. Nebylo to vůbec snadné, ale dostali jsme několik rad a výsledek nakonec nebyl vůbec špatný.

Na obrázcích si také můžete prohlédnout něco z běžných aktivit - cvičení, procházky po okolí, oslavy narozenin nebo třeba náš umělecký talent. Zajímalo nás také, co to pořád slavíme za svátky a proč se v ty dny nechodí do školky. Dozvěděli jsme se tedy něco o historii naší země.

S přicházející zimou již brzy přivítáme svatého Martina, tak už se těšte společně s námi na další společnou akci.