únor

Zdravíme vás z naší školky!

Ač je únor nejkratším měsícem v roce, my jsme toho stihli více než jindy za dva měsíce.

Nejprve nás čekala cesta do pravěku, ve školce se nám dokonce objevila dinosauří vejce, kterým jsme vyrobili velké hnízdo a do rána se nám vylíhlo pár malých dinosaurů.

Také jsme ve školce měli kreativní den s 3D perem, s jehož pomocí jsme si vyrobili vlastní bublifuk. Pak jsme trochu experimentovali a namíchali vlastní směs na foukání bublin. Všechny naše výrobky jsme vyzkoušeli na školní zahradě.

Únor je tradičně měsícem, kdy se koná Masopust. A my si letos opět vyrobili masky a s muzikou vyrazili na průvod do Březové. Cestou jsme rozdávali radost veselými písničkami a všude, kde jsme se zastavili na nás čekalo dobré občerstvení. Tentokrát jsme obešli opravdu celou vesnici, až nás z toho nohy boleli. Přesto jsme si to moc užili.

A teď už se těšíme na trochu toho jarního vzduchu a sluníčka.