říjen

Zdravíme vás u malého ohlédnutí za měsícem říjnem!

Začali jsme trochu netradičně. Pozvali jsme do školky na odpoledne naše maminky a tatínky, aby si s námi pohráli. Měli jsme na hraní spoustu hraček, které normálně ve školce nemáme a některé se nám líbili tolik, že jsme si o ně napsali Ježíškovi pod školkový stromeček. Co myslíte, přinese nám je?

Další zajímavou akcí, kterou jsme tento měsíc zažili, byl výlet autobusem do hájovny na Kolna. Pan hajný nám moc pěkně vyprávěl o zvířátkách, která v našich lesích žijí a také nás vzal na dobrodružnou vycházku lesem. Kdo měl bystré oči a dával pozor při plnění úkolů, dočkal se odměny. A víte, co byla největší zábava? No přece svačina venku.

Podzim už začal krásně barvit listí na stromech, počasí bylo stále chladnější a tak jsme se pomalu rozloučili se zahrádkou a vyrážíme teď mnohem častěji na vycházky do okolí.

Mějte hezký listopad! A my určitě zase napíšeme, jak jsme si ho ve školce užili.