prosinec

Zdravíme vás všechny!

Že už jste zvědaví, jak jsme si užili prosinec ve školce?

Ač byl krátký, bylo toho opravdu hodně. Na začátku měsíce se již tradičně naše školka proměnila na čertovskou. Užili jsme si čertovské soutěže, vaření pekelného guláše i pořádný čertí tanec kolem kotlů. Až jsme při tom všem rachotu přeslechli, že se u našich dveří zastavil Mikuláš a nechal nám u nich nadílku. Tak jsme asi přece jen hodné děti, protože uhlí a brambory nám nepřinesl.

A pak už jsme se naplno vrhli do vánočních příprav. Vyráběli jsme ozdoby na vánoční stromek na návsi. Sami jsme ho také ozdobili. A samozřejmě že jsme nemohli chybět ani u zdobení našeho vánočního stromku ve školce. Měli jsme plné ruce práce s nacvičováním a natáčením vánoční besídky, což byl jeden z velkých dárků pro maminky a tatínky. Taková náhrada za besídku ve školce.

A aby toho nebylo málo, letos nám paní zima několikrát nadělila sněhovou peřinu na zahradu a tak jsme kouleli koule na sněhuláky a vůbec se ve sněhu dosyta vyřádili.

Ani letos na naši školku nezapomněl Ježíšek a nadělil nám spoustu opravdu krásných hraček.

VŠEM, KTEŘÍ JEŽÍŠKOVI S DÁRKY PRO NÁS POMÁHALI, Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME!!!

Přejeme vám všem krásný nový rok!!!