Zdravíme ze školky z Březové!

Listopad jsme zahájili divadelním představením Otázky netopýra Ušíka, které nám přijelo zahrát divadlo KRAB. Dokonce nám po představení dovolili prohlédnout si loutky zblízka.

Přestože nás celý měsíc trápili nemoci a většinou nás ve školce nebylo mnoho, zvládli jsme natrénovat nějaké ty písničky a tanečky, kterými jsme 10. listopadu přivítali zimu. Svatý Martin nám na zahradě připravil několik úkolů. Když jsme se pak vrátili z lampionového průvodu, čekal na nás i se svým koníkem a košíkem plným dobrot před školkou.

Asi se nám letos to vítání zimy opravdu vyvedlo, protože ještě nebyl ani prosinec a na zahradě už nám napadlo tolik sněhu, že jsme zvládli postavit hned dva sněhuláky. Pravdou je, že moc dlouho nevydrželi, ale to vůbec nevadí, určitě tuto zimu ještě nějaké postavíme.

A teď už nás čeká prosinec a my budeme mít plné ruce práce s vánočními přípravami.