duben

Zdravíme vás, naši školkoví kamarádi,

s příchodem jara je to u nás ve školce samá akce. Tak jen v rychlosti vám popíšeme, co všechno je na fotkách zachyceno.

Samozřejmě, že jsme se pečlivě připravovali na Velikonoce.

Naši nejstarší - předškoláci - se vydali autobusem do Žebráka. Navštívili tam základní školu a ještě se stihli podívat do místní knihovny.

Také u nás bylo několik návštěv - pan kouzelník Waldini čaroval taková kouzla, že jsme nestačili valit oči. Každému nám také vyčarovat zvířátko z balonku. Další návštěva byla paní Laubová, která s sebou přivezla spoustu zvláštních hudebních nástrojů. Všechny nám je půjčila a nakonec jsme společně složili a sehráli vlastní skladbu. Kdo si ji chce poslechnout, najde ji na našem fb.

A měsíc duben jsme nemohli zakončit ničím jiným než čarodějnickým rejem.

Jak to tak vypadá, ani v květnu se nudit nebudeme, ale snad vám sem o tom stihneme zase napsat.

Ahoj