září

Všechny naše příznivce zdravíme v novém školním roce!!!

V září k nám přibylo několik nových kamarádů, kteří do našeho kolektivu brzy zapadli. Postupně jsme je seznámili s tím, jak to u nás chodí, jaké máme hračky a tak dále. I na nás, kteří už do školky nějakou dobu chodíme, čekala na začátku školního roku překvapení - máme nový koberec ve třídě a nově si na spaní budeme užívat samostatnou ložnici.

Dny nám utíkají jako voda, společně si hrajeme ve třídě a učíme se nové věci. Když počasí dovolí, jsme na zahrádce, vidíte, že neleníme a tak trochu zahradničíme. A když je trochu chladno nebo mrholí, trénujeme naše nohy a procházíme se po vsi a po okolí.

Velkou radost nám udělal výlet autobusem - jeli jsme na Křivoklát do Informačního a vzdělávacího střediska Lesů ČR, s.p. Společně s lesníkem Ondrou jsme se podívali do místního lesoparku, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o životě v lese. Počasí nám přálo a tak jsme se mohli dosyta vyřádit na místním velkém hřišti plném prolézaček. Všichni jsme si to užili.

Těšíme se na Vás opět v říjnu s další dávkou fotek ze života v naší školce.