prosinec

Prosinec ve školce byl sice krátký, ale my toho stihli opravdu hodně.

Nejprve se naše školka proměnila v peklo plné malých čertíků. Nechyběly čertovské závody, ani taneční pekelný rej.

Takovým malým dárkem před Vánoci byla návštěva divadla KRAB ve školce. Shlédli jsme moc pěkný příběh o narození Ježíška.

Ani letos ve školce nechyběl velký živý stromek, který jsme společně ozdobili, vyzkoušeli jsme si také vánoční zvyky a tradice, bylo nám spolu fajn.

Dalším dárečkem pak byla návštěva mobilního planetária - tentokrát jsme se v něm vypravili pod hladinu moře.

Na besídku jsme vás do školky pozvat nemohli, tak jsme alespoň některé písničky a básničky natočili a nahráli vám je na náš školkový facebook.

A ani tentokrát na nás Ježíšek nezapomněl a nadělil nám do školky nové krásné hračky.

Přejeme Vám krásný nový rok a těšíme se na vás!