květen

Ahoj všichni,

květen byl plný akcí a my už jsme se nemohli dočkat, až vám o tom všem napíšeme. Po dvou měsících jsme se opět viděli všichni kamarádi a tak jsme se s radostí vrhli do společné práce.

Na začátku měsíce jsme měli plné ruce práce s přípravami dárečků pro naše maminky, které měly svátek. Zahráli jsme si přitom na umělce a návrháře a vytvořili maminkám zajímavé šaty. Posuďte sami.

Na návštěvu k nám přijelo několik dravým i jiných divokých ptáků, které nám představil pán, který dokonce uměl kouzlit.

Během celého měsíce jsme cestovali po světě. Putování jsme začali ve slunné Africe a dále jsme pokračovali do Ameriky přes pralesy na jihu až k samotným indiánům. Ti nejstarší z nás se mohli zúčastnit přespávání v indiánské vesnici, v níž se naše školka v pátek proměnila. Přelétl nám nad zahradou pták Fénix a my hledali jeho peříčka, házeli oštěpem na bizona, tančili kolem ohně a dokonce jsme se vydali po medvědích stopách. Naštěstí medvěd utekl a nechal svůj brloh opuštěný. Každý, kdo se nebál, v něm našel nějakou odměnu. K večeři nám paní školnice usmažila bizoní řízky a nakonec i na nějaké to mlsání před spaním došlo. Večer to byl dlouhý a plný zážitků. Všichni si to užili.

Už se těšíme na červen. Ahoj!
  <div id=