září

Zdravíme vás naši milí kamarádi!

Už jsme vám přes prázdniny chyběli? Vy nám rozhodně ano a do školky už jsme se těšili.

Opět se nás v září sešlo ve školce mnoho - staří známí i noví kamarádi. Těm jsme jako každoročně museli ukázat jak to ve školce chodí, jaké tu máme hračky, jak si hrajeme na zahrádce a co všechno ve školce děláme. Letošní školní rok je však v něčem přece jen výjimečný.

NAŠE ŠKOLKA SLAVÍ 10. NAROZENINY!!!

A jak jsme je oslavili?

Ve středu 13. září jsme uspořádali velkou zahradní slavnost na kterou jsme pozvali všechny malé i velké z širokého okolí. Samozřejmě, že pro nás začaly přípravy o něco dříve. Museli jsme celou školku uklidit a vyzdobit. My děti jsme maminkách připravily bramborový salát na pohoštění. Paní učitelky vyzdobily plot fotografiemi z historie školky. Kolemjdoucí tak měli možnost vidět, jak to ve školce u nás vypadá, co všechno podnikáme, kdo sem kdy chodil a také jak se školka před otevřením rekonstruovala.

Během samotné oslavy jsme si mohli nechat pomalovat obličej veselými malůvkami - někdo byl motýlek, někdo beruška, jiný zase batman nebo žralok. Stoly byly plné nejrůznějších dobrot, které nám pomohly připravit naše maminky. Součástí oslav bylo hudební vystoupení Honzy Roušara, který nám se svou pohádkovou kytarou zahrál písničky ze známých českých pohádek. A ti odvážnější z nás si mohli sami zkusit zazpívat písničku na podiu do mikrofonu. Zlatým hřebem celého odpoledne pak bylo společné bubnování s Petrem Havlanem, který to opravdu umí. Bubnovali úplně všichni - děti, maminky, tatínkové a ostatní příbuzní i paní učitelky. Bylo to opravdu odpoledne, které jsme si užili a dobře jsme se pobavili. Troufneme si říci, že každý odcházel s dobrou náladou a plný zajímavých zážitků.

TAK JEŠTĚ JEDNOU, ŠKOLKO VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ!!!