prosinec

Přejeme Vám krásný nový rok!

Přicházíme jako vždy s malým ohlédnutím za předchozím měsícem v naší školce.

Prosinec jako vždy zahajujeme čertovským rejem, naše školka se promění v takovou malou pekelnou školičku. Malí čertíci si zkouší nejrůznější čertovské disciplíny. A nechybí také mikulášská nadílka.

Letošní adventní čas zahájilo počasí plné sněhu, ale s blížícími se vánočními svátky se začalo oteplovat. Vyrazili jsme tedy i za zvířátky do lesa. Na vycházce po Březové jsme objevili nádherný slaměný betlém s výhledem na hrad Točník.

Opět jsme si naši školku patřičně vánočně vyzdobili. A nezapomněli jsme ani naše rodiče, kterým jsme vyrobili malé dárečky a přáníčka. Celé naše vánoční snažení vyvrcholilo na vánoční nadílce, na kterou jsme pozvali naše rodiny. Společně jsme si vyzkoušeli některé tradice a zvyky, předvedli jsme krátké vystoupení a jako každý rok si cestu k nám do školky našel Ježíšek s velkou hromadou dárků pro nás pro všechny. Byl to krásný čas.

Ještě než jsme se všichni rozešli užít si zasloužené prázdniny, zpestřili jsme naším vystoupením tradiční vánoční setkání v naší obci.