listopad a prosinec

S poněkud delší časovou prodlevou Vás opět zdravíme ze školky z Březové. Poslední dva měsíce v roce 2019 u nás byly celkem náročné, přesto se našlo pár hezkým momentek a vy si je můžete prohlédnout.

Na fotkách můžete vidět, že vycházky do lesa nás stále velmi baví a vzdálenosti postupně prodlužujeme, protože i ti nejmenší už pěkně vykračují.

Pár obrázků máme také z každoročního Vítání zimy. Ani tentokrát svatý Martin nezapomněl a, i když bez koně, přijel a připravil nám veselé odpoledne s lampionovým průvodem.

No a pak si také můžete prohlédnout, jak si ve školce společně hrajeme nebo slavíme narozeniny.

Prosinec utekl velmi rychle. Stihli jsme však uspořádat vánoční tvoření s rodiči, kde jsme jim společně zazpívali. Také letos nám pak pod školkový stromeček Ježíšek nadělil mnoho hezkých hraček do školky. My za ně DĚKUJEME!!!