leden a únor

Hlásíme se s novou fotodokumentací toho, co se u nás ve školce dělo v průběhu ledna a února.

Na fotkách je vidět, že i když je zima, rozhodně nesedíme za pecí. Pokud to počasí dovolí, vyrážíme do lesa nebo alespoň mezi pole. Nejraději si hrajeme v Údolí ticha. Jednou jsme dokonce zvládli ujít okruh, který měl cca 3 km. Zimních sněhových radovánek jsme si letos mnoho neužili. Celkem to byla asi dvě dopoledne, i ta jsme na zahradě využili na maximum.

Ve školce se stále učíme něčemu novému a zdokonalujeme svoje dovednosti. Aby nás učení a hraní bavilo, nakoupili jsme nové stavebnice. S výběrem jsme paní učitelkám ochotně pomohli.

Konec února jsme pojali tradičně a celý týden jsme se seznamovali s tradicí Masopustu. Závěr byl zpestřen návštěvou Patrika Pařízka, který nás seznámil s flašinetem. Nejen, že jsme si za jeho doprovodu zatančili a užili masopustní veselí, ale někteří z nás si zkusili, že takové točení klikou u flašinetu je docela fuška.

A teď už vyhlížíme jaro.