VÁNOČNÍ SBÍRKA PRO ZVÍŘECÍ POHODU

7. 12. 2021

VÁNOCE PRO ZVÍŘÁTKA

V příštím roce bychom rádi s dětmi navštívili ekocentrum Zvířecí pohoda v Bzové. Děti se zde seznámí s životem hospodářských a domácích zvířat, která zde chovají a také s tím, jak je třeba o taková zvířátka pečovat. Určitě nás čeká spoustu hezkých a zajímavých zážitků.

Ekocentrum Zvířecí pohoda je místem, kde nalezla a stále nacházejí domov, stará, opuštěná, nechtěná a hendikepovaná zvířata.

Rádi bychom místním zvířátkům zpříjemnili vánoční čas a ukázali dětem, že v tomto období je dobré nemyslet pouze na sebe. Proto jsme se s dětmi domluvili, že uspořádáme

SBÍRKU PRO ZVÍŘECÍ POHODU

Věci, které zvířátka ocení:

• granulovaná a konzervovaná krmiva  kapsičky a konzervy pro koťata (Whiskas, Brit, Calibra, z drogerie DM, Royal Canin), granule pro koťata (Royal Canin, Brit, Calibra, Fitmin), kuchyňské utěrky, dezinfekci ve spreji.
  • pamlsky pro psy, piškoty
  • krmiva pro hlodavce
  • obilné pamlsky pro koně
  • mrkev, jablka, salát, zelí, okurky, celer (čerstvé dary noste až v den předání 20.12.2021)
  • chovatelské potřeby: deky, obojky, vodítka, hračky, steliva pro kočky
  • staré ručníky nebo prostěradla

Věci můžete přinášet průběžně během prosince do školky.

Všechny dary předáme  v pondělí 20.12.2021

Děkujeme Vám všem a přejeme krásný adventní čas.

Pro více informací, jak můžete pomoci: https://www.zvirecipohoda.cz/jak-muzete-pomoci/