prosinec ve školce

Jak můžete vidět na fotkách, letošní prosinec přinesl i trochu sněhu a tak jsme mohli řádit na zahradě a stavět sněhuláky.

Ve školce jsme měli plné ruce práce s přípravami na Vánoce. Nejprve jsme si užili pekelný den, ve školce se to hemžilo čertíky, kteří vařili guláš, prolézali komínem a řádili. Mikuláš nám za naši snahu přinesl balíčky plné dobrot, tak to u nás s tím zlobením asi není tak hrozné.

Během hudebního pořadu Muzikohraní jsme si všichni užili hru na nejrůznější nástroje a dokonce jsme společnými silami složili krátkou písničku.

Tradiční vánoční zvyky a tradice jsme společně poznávali během každodenních činností ve školce, ale hlavně jsme si je užili společně se svými nejbližšími, se kterými jsme prožili krásnou vánoční nadílku. Ježíšek k nám byl i letos velmi štědrý a my mu za to ze srdce děkujeme.